Logo
po - pá 7:30 - 15:30
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
O NÁS

Od roku 2003 Vám nabízíme to nejlepší pro měření od špičkových světových výrobců geodetické a stavební měřící techniky. Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám kromě přístrojů nabízíme i kvalitní servis, kalibraci přístrojů a měřidel, technickou podporu, poradenství a možnost nákupu přes e-shop nebo v našem kamenném obchodě v Břeclavi na náměstí T.G.M 9a.

Geoteam s.r.o. Vám nabízí široký sortiment stavební a měřící techniky a měřicích doplňků. Již 11 let Vám nabízíme to nejlepší pro měření. V našem sortimentu naleznete: Nivelační přístroje, čárové a bodové lasery, rotační lasery, úhloměry, vodováhy, stativy,pásma a metry, odolné telefony, GPS navigace, dalekohledy, digitální měřiče vzdáleností, měřicí kolečka, vlhkoměry, teploměry, zvukoměry, které Vám nabízíme ve vysoké kvalitě od špičkových světových výrobců geodetické a stavební, nivelační a měřící techniky ..

Prodej, servis a kalibrace měřících přístrojů

Kromě měřicích přístrojů nabízíme i kvalitní a servis, kalibraci a poradenství pro celý sortiment měřicích přístrojů a měřidel.
Máme dlouholeté zkušenosti s geodetické, stavební a měřící technikou poradíme Vám s výběrem GPS stanic, totálních stanic, niveláků, teodolitů, dálkoměrů, GPS navigaci, laserů či laserových vodováh.

GPS Stanice

Nabízíme Vám špičkové GPS stanice od amerického výrobce Altus.

Pásma metry a vodováhy

V našem sortimentu naleznete kvalitní pásma a metry první a druhé třídy, také odolné dvoj a trojlibelové vodováhy, přesné hliníkové vodováhy, laserové a magnetické vodováhy od výrobce profi nářadí značky SOLA.

Úhloměry

Pro měření dále nabízíme digitální úhloměry s digitálním i manuálním odečtením úhlů případně kombinací úhloměru a sklonoměru v jednom. Úhloměry a sklonoměry jsou od výrobce profesionální měřící techniky SOLA a Nedo.

Nivelační přístroje a rotační, křížové, bodové a podlahové

Z nivelačních přístrojů nabízíme vhodné přístroje pro stavaře a geodety v několika cenových hladinách a akčních cenách. Nivelační přístroje, niveláky nabízíme od kvalitních výrobců Nedo a Leica. Rotační lasery stejně jako křížové lasery, bodové lasery i podlahové lasery nabízíme od firem Ada, PLS, Hedü, Topcon, Leica a další.

Digitální a laserové dálkoměry

Na jednoduché a rychlé proměření a určení přesné vzdálenosti doporučujeme digitální dálkoměry s dosahem až do 200m a přesností ± 1 mm.

Pro hráče golfu, myslivci či pro ty co potřebují dosah až do 1500m doporučujeme laserové dálkoměry a dalekohledy s měřičem vzdálenosti značky Bushnell.

Ostatní Sortiment

Vyberte si ze širokého sortimentu GPS lokátorů, měřičů vzdálenosti, laserových vodováh, GPS navigací, značkovacích sprejů, dřevěných kolíků, sprejů, hřebíků, výtyček, hranolů, odolných počítačů, vyhledávače vedení, digitalizaci plánů, monokuláry, kompasy, přepravní boxy mnoho dalšího sortimentu.

O Firmě

Společnost Geoteam patří již dlouhá léta k dodavatelům geodetické, nivelační a stavební měřící techniky v ČR i v SR.


Činnost společnosti

Společnost se zabývá obchodní činností a službami souvisejícími s prodejem geodetických a stavebních měřicích přístrojů. Měření je zajištěno kvalitní měřící technikou od předních světových výrobců. V rámci obchodní činnosti jsme autorizovaným zástupcem firem Ada, Topcon, PLS, Nedo, Altus, Geomax dále zástupcem firem Geofennel, SOLA, Mikrofyn, Leica, SONIM a dalších.


TOPlist
Kamenná prodejna:

Geoteam s.r.o.

U Nemocnice 6A

Břeclav

69002

mob. 777 306 494

Kontakt:
Mprofi.cz
po - pá 7:30 - 15:30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.